Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Найкращі сайти з посиланнями на файли для скачування електронних підручників
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 31-08-2015, 23:00

 

Найкращі сайти з посиланнями на файли для скачування електронних підручників

( Там можливо знайти:електронні шкільні підручники, 2015, 2016, скачати, скачать, онлайн, безплатно, безкоштовно, 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас, Алгебра, Англійська мова, Біологія, Всесвітня історія, Географія, Геометрія, Етика, Інформатика, Історія України, Зарубіжна література, Математика, Основи здоров'я, Правознавство, Праця, Природознавство, Російська мова, Українська література, Українська мова, Фізика, Хімія)

 

Електронні версії шкільних підручників можливо завантажити в багатьох місцях Інтернету, але будьте уважні, так як здебільшого посилання будуть непрямими, заплутаними або навіть шкідливими. Нижче перелічені найкращі безпечні сайти з підручниками, більшість файлів з яких доступні для прямого завантаження в форматах DjVu и PDF.

Для перегляду підручників на пристроях з операційною системою Android рекомендується використовувати програму EBookDroid, для Windows -WinDJView и AdobeReader (для останніх двох вибирайте вибіркове встановлення, щоб не встановлювати рекламні додатки).

Сайти активно змінюються і якщо не виходить знайти або безкоштовно скачати підручник з одного сайту, то спробуйте на іншому.

 

Скачати перелік сайтів Perelk.doc [22,5 Kb]

Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...