Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Значення оригамі для розвитку дитини
Додав: maria
Коментарів: 0
Додано: 24-12-2013, 22:33
Значення оригамі для розвитку дитини

Всіх переваг оригамі для розвитку дитини і не перерахувати. Доступність паперу як матеріалу, простота його використання зацікавлює дітей. Працюючи з папером, вони оволодівають різними прийомами та способами, такими як згинання, багаторазове складання, різання, склеювання.
Оригамі розвиває у дітей здатність працювати руками свідомо, у них розвивається моторика рук, чіткі рухи пальців, окомір.
Оригамі сприяє концентрації уваги. Щоб отримати бажаний результат, необхідно зосередитись на процесі виготовлення.
Велике значення оригамі в розвитку конструктивного мислення, творчої фантазії, художнього та естетичного смаків.
Оригамі стимулює і розвиває пам'ять, так як дитині, для виготовлення виробу, потрібно запам'ятати послідовність його виготовлення, прийоми та способи складання.
Оригамі знайомить дітей з основними геометричними поняттями (кут, сторона, квадрат, трикутник та ін.), водночас відбувається збагачення словникового запасу спеціальними термінами.
Оригамі активізує процеси мислення. В процесі конструювання у дитини виникає необхідність співставляти наочні символи (показ прийомів складання) з словесними (пояснення прийомів складання) і застосовувати їх значення в практичній діяльності (самостійне виконання дій).
Оригамі формує культуру праці, вдосконалює трудові вміння та навички дитини.
Оригамі сприяє створенню ігрових ситуацій. Виготовивши вироби, діти можуть інсценізувати відомі фрагменти казок, стають казковими героями і т. д.
І це ще не все, що може включати в себе мистецтво оригамі.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...