Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Сучасне оригамі
Додав: maria
Коментарів: 0
Додано: 24-12-2013, 22:35
Сучасне оригамі

Звичайно, сучасне оригамі багато чим відрізняється від початкового оригамі, що протягом багатьох віків напрацьовувало базові форми, схеми та класичні вироби. Сучасне оригамі багатогранне і не стоїть на місці, а постійно розвивається. Сучасні вироби в техніці оригамі – це вже не тільки паперові коробочки для зберігання порошків, приправ та ін.
Сьогодні оригамі відіграє важливу роль в різних областях життєдіяльності людини. Наприклад, в науці етикету. Всі ми сьогодні знаємо, що можна по-різному загорнути подарунок в обгортковий папір. Різні способи цьому створюють завдяки оригамі.
Математики давно переконалися, що за допомогою різних способів оригамі можна розв'язати найскладніші задачі. Науковці об'єднали методи оригамі з геометрією і назвали нову гілку мистецтва орігаметрією. Орігаметрія – це зовсім інший, оригінальний підхід до вирішення геометричних задач.
Інженери також оцінили оригамі і знайшли йому застосування. За допомогою основ оригамі вони навчилися конструювати абсолютно нові технічні машини, телескопи для космічних кораблів. Багато часу та сил було затрачено для виготовлення телескопу з великою лінзою. Довго не могли помістити лінзу необхідного розміру у вузький «Шатл». І тоді за допомогою «обчислювального оригамі» науковці змогли краще зрозуміти, як об'єкти реагують на різні ступені тиску. В результаті це дало змогу скласти велику лінзу так, щоб її горизонтальні розміри зменшились і вона пройшла в «Шатл», де потім була розвернута.
Сучасне оригамі також можна спостерігати і в сфері розваг. В техніці оригамі оформляють зали приміщень, стенди та виставки. Також вироби в техніці оригамі можна побачити під час концертів та ін.
В багатьох європейських країнах оригамі вже давно стало суспільною розвагою. Організовуються різні клуби, де люди можуть відпочивати, випробовуючи свої сили в розв'язанні паперових загадок та головоломок. Потроху оригамі стає частиною культур різних народів.
Які ж вироби з паперу можна віднести до сучасного оригамі? Це, звичайно, різні дитячі забавки, вироби у вигляді триголових драконів та динозаврів. Також деякі види головних уборів. Різні об'ємні вироби-сувеніри. Досить молодими розробками також є прикраси для столу: різні підсклянники, кільця для серветок і самі серветки, незвичайні візитки та багато іншого.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...