Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ХТО ШВИДШИЙ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 4-09-2013, 11:13
ХТО ШВИДШИЙ


Гравці розраховуються по порядку номерів і утворюють круг. Якщо учасників багато, вони складають два круги (по 6—8 чоловік).

Перший номер отримує палицю і, притримуючи рукою, ставить її на середину круга. Він називає, номер, відпускає палицю і біжить на своє місце. Викликаний гравець повинен швидко підбігти і схопити її, поки вона не впала. Якщо це вдається, він повертається на своє місце, а той, що водить продовжує гру. Якщо ж гравець не встигне схопити палицю, він стає таким, що водить, а той, хто був їм, йде на його місце. Грають 5—8 хвилин, потім відзначають гравців, які жодного разу не були такими, що водять, не рахуючи того, хто був призначений першим.

У грі необхідно дотримувати наступні правила: той, що водить не має права відпускати палицю перш, ніж назве номер, гравці не повинні заважати один одному. Можна провести гру з м'ячем. Правила ті ж, але замість палиці використовують м'яч. Підкинувши його, той, що водить називає номер. Викликаний гравець повинен встигнути зловити м'яч.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...