Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ПОНЕСИ М'ЯЧ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:04
ПОНЕСИ М'ЯЧ


У грі, що розвиває увагу, швидкість і кмітливість, беруть участь дві команди по 6—10 чоловік. Гравці маються в своєму розпорядженні шеренгами напроти один одного в протилежних кінцях холу або залу. У кроці від кожної команди проводиться межа — лінія їх «будинку», а в середину обкресленого круга кладуть волейбольний м'яч. Одна команда — «розвідники», інша — «вартові». Завдання «розвідників» понести м'яч за свою лінію, «вартові» перешкоджають цьому. Гравці в командах розраховуються по порядку номерів. Керівник голосно називає номер, гравці протилежних команд підбігають до м'яча.

«Розвідник», щоб понести м'яч, виконує вправи, відволікаючі увагу вартового (руху руками, стрибки на місці і з поворотом, випади і ін.). Якщо «вартовий» засалив його, той стає полоненим. Якщо «розвідник» втік, «вартовий» переходить на сторону супротивника. Гра продовжується до тих пір, поки всі гравці візьмуть участь в ній. Полонених підраховують і відпускають. Потім гравці міняються ролями.

У результаті перемога на стороні команди, що зуміла узяти більше полонених, Правила передбачають: «вартовий» повторює всі рухи «розвідника»; переслідувати що тікає можна до межі його «будинку»; гравець, що упустив м'яч, вважається спійманим.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...