Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ЛОВИ — НЕ ЛОВИ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:05
ЛОВИ — НЕ ЛОВИ


Учасники гри, 6—8 чоловік, шикуються шеренгою в напівкроці один від одного. Ведучий знаходиться в 4—5 кроках від гравців з волейбольним або гумовим м'ячем, кидає його будь-якому гравцеві, при цьому вимовляє слова, наприклад, «мед», «малина», «торт» і т.п. (в цьому випадку м'яч треба ловити), або слова, що позначають неїстівні предмети, наприклад, «канат», «палиця», «окуляри» і т.п. (м'яч ловити не слід).

Той, хто помиляється, робить крок вперед, але продовжує грати. При повторній помилці Він вибуває з гри. Дуже важливо, щоб той, що спочатку водить вимовив слово, а потім кидав м'яч.

Гру продовжують до тих пір, поки в шерензі не залишаться двоє найуважніших. З них вибирають нового ведучого і всі повторюють спочатку.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...