Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ЧОВНИК
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:06
ЧОВНИК


Дві команди по 5—8 чоловік розташовуються справа і зліва від проведеної лінії. Число хлопчиків і дівчаток однаково. Гравці вибирають капітанів. Гравці однієї команди стрибають, відштовхуючись ногами з місця управо, від середньої лінії, а інший — вліво. Після стрибка першого номері відзначають лінію його приземлення. Він повертається в команду, а від відмітки у зворотний бік (до середньої межі) стрибає перший номер іншої команди. Роблять відмітку його приземлення, а колишню прибирають. Від цієї відмітки в інший бік знову стрибає гравець першої команди і т.д. Контрольною завжди є середня лінія.

Якщо останньому гравцеві (команди, яка почала стрибки другої) вдалося перестрибнути через неї, його команда перемагає. Правилами не дозволяється заступати за межу, від якої стрибаєш. Якщо після приземлення гравець відступить назад, то відмітка переноситься до крайньої точки приземлення попереднього гравця. Кожен має право тільки на один стрибок, включаючи і капітанів.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...