Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ВІЗЬМИ БУЛАВУ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:07
ВІЗЬМИ БУЛАВУ


На столик ставлять 3—4 кеглі або булави, які можна замінити дерев'яними (пластмасовими) городками або кубиками. Гравці стоять в ряд або сидять на стільцях — в 8—10 кроках від столика. Гравців повинно бути на одне більше, ніж предметів.

Керівник показує відволікаючі вправи (рухи рук вперед, вгору, до плечей або підскоки, крок на місці). Всі гравці повторюють їх. Несподівано подається свисток. Гравці спрямовуються до столика, прагнучи схопити булаву. Той, хто не встигне цього зробити, вибуває з гри, і із столу прибирають одну булаву. Гра продовжується до тих пір, поки два найбільш швидких гравця не виявлять переможця між собою.

У іншому варіанті гри булави (6—8 штук) ставлять на підлозі по кругу, а гравці рухаються із зовнішнього боку, чекаючи сигналу. Решта правил колишня.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...