Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ШВИДКИЙ РАХУНОК
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:08
ШВИДКИЙ РАХУНОК


У грі беруть участь дві команди по 5 чоловік. У всіх гравців на грудях таблички з номерами від 1 до 5. У 5—8 кроках перед кожною командою ставлять по два стільці.

Керівник пропонує, наприклад, «до 19 додати 34». Що грають кожної команди повинні швидко підрахувати результат, і двоє з тих, у кого таблички з цифрами (в даному випадку «5» і «3», сума від доданків — 53), біжать і сідають поряд на стільці. Команда, що швидше виконала завдання, отримує одне очко.

Після цього називають наступну дію, наприклад, «з 43 відняти 18», і знову по двох гравців з різних команд прагнуть швидше зайняти місця на стільцях і т.д. Гра триває до тих пір, поки одна з команд не набере 5 Очок. Після цього таблички вручають гравцям нових команд, і «урок арифметики» продовжується.

Керівник гри наперед пише на листочку декілька арифметичних дій, щоб в результаті не вийшли випадково двозначні поєднання, що мають цифри 6, 7, 8, 9, 0, оскільки їх немає на табличках учасників гри.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...