Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра КУБИКИ І КЕГЛІ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:09
КУБИКИ І КЕГЛІ


Для гри необхідно 15 кеглів трьох квітів — по п'ять штук кожного і ще три дерев'яних або пластмасових дитячих кубика. Дві протилежні сторони кожного з них забарвлені в однаковий колір. Наприклад, два — в червоний, два — в синій, два — в жовтий.

Кеглі ставлять по кругу, діаметр якого 6—8 кроків, так, щоб кольори чергувалися. У грі беруть участь три команди по 5—7 чоловік. Гравці розраховуються по порядку номерів. У круг входять спочатку три перші номери від кожної команди. Кожен берет кубик і по сигналу керівника кидає його на підлогу, дивиться, який колір буде зверху. Якщо кольори різі, то кубики кидають ще раз. Якщо ж на двох або три випав один і той же колір, то кожен гравець прагне швидше зібрати кеглі такого ж кольорі. Кількість кеглів, зібраних гравцями кожної команди, дорівнює числу окулярів, що присуджуються його команді.

Перед вступом до гри іншої трійки — других номерів — керівник всі кеглі ставить на місце.

Переможцем вважається команда, яка у результаті матиме найбільшу суму окулярів.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...