Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ЕСТАФЕТА З ОБРУЧЕМ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:12
ЕСТАФЕТА З ОБРУЧЕМ


Для гри потрібні два дерев'яних або пластмасових обруча. Змагаються дві команди по 5 чоловік, вони шикуються шеренгами напроти один одного. Відстань між гравцями в командах півтора-два кроки. Крайньому (капітанові) в кожній команді дають обруч.

По свистку капітани протягують обруч через себе, опускають його, а потім передають сусідньому гравцеві. Той робить те ж саме, передає обруч третьому і т.д. Останній повертає його таким же чином назад. Гра триває до тих пір, поки обруч не повернеться до капітана. Виграє команда, в якій це зробили швидшим і не зробили помилок. Гра проводиться три-чотири рази.

Можна використовувати для гри декілька (3—5) обручів. По сигналу, піднявши обруч вгору, капітан передає його сусідові, який протягує його через себе, піднімає і передає тому, що стоїть поряд. Поступово капітан віддає всі обручі на інший кінець шеренги. Виграє команда, що зробила це швидше.

Можна провести естафету. У 10—15 метрах перед кожною шеренгою лежать обручі, Завдання кожного гравця добігти до обруча, підняти його, протягнути через себе і повернутися назад, торкнувшись рукою наступного. Виграє команда, що виконала вправу швидше.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...