Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ДРУГИЙ ЗАЙВИЙ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 6-09-2013, 11:01
ДРУГИЙ ЗАЙВИЙ


Учасники гри будуються по кругу на відстані кроку один від одного.

Двоє що водять — один біжить, а іншій його наздоганяє. Коли що тікає загрожує небезпека бути спійманим, він може встати попереду будь-якого гравця, як показано на малюнку. Той тікає від переслідувача і сам прагне зайняти місце попереду. Якщо ж той, що наздоганяє встигне засалити що біжить, то гравці міняються ролями, і водить стає той, хто тікав.

Можна провести гру по-іншому. Той, що тікає прагне встати попереду одного з гравців. Але той, що опинився ззаду не тікає, а стає таким, що водить і починає переслідувати того гравця, який сам був тільки що в ролі того, що наздоганяв. Водить забороняється бігати через круг.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...