Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра М'ЯЧ ПО КРУГУ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 6-09-2013, 11:02
М'ЯЧ ПО КРУГУ


Гравці утворюють круг і розраховуються на «перший-другий». Перші номери — одна команда, другі — інша. Два поряд вартих гравця — капітани. У них в руках по м'ячу.

По сигналу керівника капітани передають м'ячі по кругу 8 протилежних напрямах гравцям своєї команди, тобто через одного. М'яч повинен щонайшвидше повернутися до капітана. Можна умовитися і передавати його три рази по кругу. Якщо м'ячі зіткнулися, гру продовжують з цього місця.

У другому варіанті передачу починають з різних сторін круга в одному напрямі (управо або вліво). Одні м'яч повинен наздогнати іншій.

Завдання кожної команди виконати вправи щонайшвидше, капітани піднімають м'ячі, показуючи, що гра закінчена.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...