Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ЕСТАФЕТА ПО КОЛУ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 6-09-2013, 11:03
ЕСТАФЕТА ПО КОЛУ


У центрі обкреслений круг. Всі гравці діляться на три-п'ять команд і шикуються боком до центру круга. Виходить своєрідне сонечко з променями. Кожен промінь (шеренга) — команда. Гравці, перші від центру круга, тримають в руці естафетну паличку (пластмасову кеглю, містечко або тенісний м'яч). По сигналу керівника вони біжать по кругу і передають естафету гравцеві, що стоїть тепер першим в своїй команді. Той, що прибіг встає е шеренгу на місце ближче до центру. Коли що починав гру опиниться з краю і отримає естафетну паличку, він піднімає її, показуючи, що команда закінчила гру.

Правила забороняють під час бігу стосуватися гравців, що стоять, заважати таким, що здійснює перебігання. За порушення правил нараховують штрафні окуляри. Повторюють естафету два-три рази.

Якщо учасники непогано володіють м'ячем, то естафету можна проводити з баскетбольни
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...