Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Гра ВИКЛИК НОМЕРІВ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 6-09-2013, 11:04
ВИКЛИК НОМЕРІВ


Ця гра — змагання в бігу. Гравці розподіляються на дві команди з 6—10 чоловік, шикуються в паралельні колони і розраховуються по порядку номерів. У 15—20 кроках перед командами знаходяться стійка, набивний м'яч або булава. У 5 кроках перед лінією старту проводять ще одну межу — лінію фінішу.

Керівник стоїть збоку і називає номер. Ці гравці оббігають предмети і прагнуть якнайскоріше перетнути лінію фінішу. Той, кому це вдалося першим, приносить команді одне очко. Номери називають в будь-якій послідовності, що забезпечує їх постійну готовність до старту. Гра продовжується 3—4 хвилини. Перемагає команда, що набрала більше очок.

Гру можна провести, орієнтуючи хлоп'ят на зоровий сигнал. В цьому випадку на щільних листах наперед пишуть крупні цифри. Керівник стоїть перед командами і піднімає листи. Гравці, що мають цей номер, оббігають предмет, фінішують і встають на свої місця в колонах.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...