Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

Сценарій випускного вечора «Прощання зі школою»
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 10-06-2016, 09:56

Сценарій випускного вечора «Прощання зі школою»

Скільки різних свят пройде в шкільній родині за час навчання учнів з першого до одинадцятого класу?.. Деякі з них промайнуть без уваги, з інших залишається фрагменти, і лише свято «Прощання зі школою» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

Творчий доробок учнів та батьків містить літературно-музичну композицію, до якої ввійшли власні поетичні спроби випускників, покладені на музику українського композитора Миколи Олексійовича Ведмедері.

Микола Олексійович Ведмеденя, видав 15 збірок пісень для дітей та молоді. Його збірки друкують у видавництвах «Підручники і посібники», «Навчальна книга – Богдан». Також мелодії Ведмедеві легко знайти в газетах «Розкажіть онуку», «Розкажіть онуку плюс», «Позакласний час», журналі «Малятко».

Маю надію, що наша творча робота буде корисна, як класним керівникам випускних класів так і педагогам-організаторам.

Скачати або завантажити Proschannya-z-shkoloyu.doc [114 Kb]

Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...