Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

План конспект УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ (НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ). Діалог, складений на основі радіо чи телепередач
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 11-02-2013, 14:02
УСНИЙ СТИСЛИЙ ПЕРЕКАЗ ТЕКСТУ ПУБЛІЦИСТИЧНОГО СТИЛЮ
(НА ОСНОВІ ПРОСЛУХАНИХ РАДІО- І ТЕЛЕПЕРЕДАЧ). Діалог, складений на основі радіо чи телепередач
Мета: засвоїти особливості стислого переказу тексту публіцистичного стилю на основі переглянутої телепередачі або прослуханої радіопередачі, сформувати вміння й навички виділяти в теле- або радіопередачі головне та відтворювати його відповідно до стильових вимог тексту, добираючи необхідний мовний матеріал, удосконалити вміння усно логічно будувати власне висловлювання, стисло передаючи основну інформацію переглянутої (або прослуханої) передачі.
Тип уроку: урок розвитку комунікативних умінь.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
II перевірка домашнього завдання
ІІI. Ознайомлення з темою, метою й завданнями уроку
ІV. Актуалізація мовленнєвознавчих понять з теми
1. Учні пригадують основні відомості про публіцистичний стиль.
1. Ігрове завдання «Хто швидше»
► За поданими характеристиками назвати передачі каналу «СТБ».
1. Суть проекту заклечається в тому, що учасники, які страждають від надмірної ваги, худнуть, при цьому змагаються за приз 250 тис. грн.. 20 учасників ділять на дві команди, з якими впротягом 5-ти місяців займаються професійні тренери. Під ретельним наглядом тренерів і дієтологів учасники проходять через фізичні змагання, дієти.
2. В ході реаліті-шоу учасники, які пройшли попередні випробування, намагаються довести телеглядачам свої назвичайні здібності. За кожним випробуванням спостерігають експерти. Кожної неділі спостерігачі вирішують, хто з них краще від інших проявить свої здібності, а хто залишить шоу.
3. В цій програмі учасники виконують різні завдання в скляній будові розміром 4х4х4 метри, розміщеній в центрі студії з глядачами. Згідно правил, гравець отримує певну грошову нагороду за кожне правильно виконане завдання. Для виконання семи завдань кожному учаснику дається 9 життів.
4. Масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найдостойніших кухарів, відібраних для участі в шоу, змагаються за звання кращого шеф-кухаря України і грошову винагороду в 500000 гривень. Переможець проекту отримує можливість навчання в кращій кулінарній школі Парижа. Критерій відбору учасників: хто хоче потрапити в проект, повинен уміти і любити готувати.
5. Прийняти участь в проекті може кожен, кому виповнилось 14 років. Кастинг проекту проходить у всіх містах України, де журі вибирають 100 учасників, які продовжують боротьбу в наступному турі – тренувальному таборі. За кілька днів кілька днів учасникам надається можливість розкрити свій талант, виконавши запропоновані їм пісні, на підготовку яких вони мають мінімум часу. Тих, хто успішно пройде це нелегке випробування, чекає заключний вибірковий тур, де вони мають довести суддям, що саме вони достойні бути в їхній команді і достойні звання кращого виконавця країни.
Ключ: 1 — «Зважені та щасливі». 2 — «Битва екстрасенсів». З — «Куб». 4 — «Мастер шеф». 5 — «Х-фактор».
Заповнення таблиці (робота в групах)
Об'єднавшись у групи, заповнити таблицю відомими вам радіо- і телепередачами.
Типи радіо і телепередачпередач
Інформаційні
Науково-пізнавальні
Навчальні
Художньо-публіцистичні
Розважальні
► Які телепередачі (радіопередачі) ви дивитися (слухаєте) найчастіше і з великим задоволенням? Чому?
ІV. Підготовча робота до усного стислого переказу телепередачі
- Вибрати одну з телепередач для усного переказу.
Бесіда за змістом передачі:
• Якій проблемі присвячено телепрограму: соціальній, морально- етичній, патріотичній, політичній та ін.?
• Назвати автора й ведучого програми. На якому каналі транслюється ця телепередача?
• Хто був учасником передачі? Що покладено в її основу?
• Скласти план майбутнього переказу переглянутої телепередачі.
• Дібрати заголовок до тексту переказу.
V. Усний стислий переказ тексту публіцистичного стилю (на основі переглянутої телепередачі)
- Переказати стисло одну з переглянутих телепередач каналу «СТБ», використавши поданий початок.
Сьогодні канал «СТБ» — один із провідних виробників телевізійної продукції в Україні — пропонує нам, телеглядачам, широкий спектр якісних і цікавих програм на всі смаки та вподобання. Життєві історії, інтелектуальні змагання, політичні двобої та навіть виступи зірок у цирку — усе це та багато іншого пропонує своїм шанувальникам у новому сезоні телеканал «СТБ». У призначений час на нас чекатимуть уже знайомі програми та їхні незмінні ведучі.
VI. складання діалогів на основі улюблених радіо чи телепередач
Діалог має складатися з 10-12-ти реплік.
VІ. Підсумок уроку
VІІ. Домашнє завдання
- Письмово оформити діалог.
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...