Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

План конспект Народна казка «Про жар-птицю та вовка».
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 11-01-2013, 11:45
Тема. Народна казка «Про жар-птицю та вовка».
Мета: ознайомити зі змістом казки; допомогти усвідомити ідейно-художній зміст твору; розвивати творчі здібності учнів — уяву, фантазію, прагнення експериментувати; виховувати естетичний смак, здатність активно протистояти злу.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: ілюстрації до твору, вишиті рушники із зображенням жар-птиці; репродукції картин народних художниць К.Білокур, Т.Пати та ін. із зображенням чарівного птаха; елементи костюмів, декорацій до казки «Мудра дівчина»; премії — грамоти, сувеніри, книжки, медальки.
Теорія літератури: казка, різновиди казки, особливості побудови казки.

скачати UROK8.doc [42 Kb]
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...