Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

План конспект Олена Пчілка. «Сосонка». Поняття про оповідання.
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 12-01-2013, 12:06
Тема.Олена Пчілка. «Сосонка». Поняття про оповідання.
ІУ/Іета: дати поняття про оповідання, його жанрові особливості на основі твору «Сосонка», допомогти учням розрізняти реальне й казкове, знаходити повчальний зміст у творі; розвивати навички висловлювання про прочитане, творчі здібності, удосконалювати навички аналізу художнього тексту; сприяти усвідомленню учнями принадної сили рідного дому.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: портрет письменниці, збірки творів, ілюстрації до оповідання «Сосонка»; енциклопедія, визначник дерев, розповсюджених у даній місцевості, фотографії чи малюнки дерев.
Теорія літератури: оповідання, особливості його побудови.

скачати UROK52.doc [45,5 Kb]
Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...