Гра ЕСТАФЕТА З ОБРУЧЕМ
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-09-2013, 10:12
ЕСТАФЕТА З ОБРУЧЕМ


Для гри потрібні два дерев'яних або пластмасових обруча. Змагаються дві команди по 5 чоловік, вони шикуються шеренгами напроти один одного. Відстань між гравцями в командах півтора-два кроки. Крайньому (капітанові) в кожній команді дають обруч.

По свистку капітани протягують обруч через себе, опускають його, а потім передають сусідньому гравцеві. Той робить те ж саме, передає обруч третьому і т.д. Останній повертає його таким же чином назад. Гра триває до тих пір, поки обруч не повернеться до капітана. Виграє команда, в якій це зробили швидшим і не зробили помилок. Гра проводиться три-чотири рази.

Можна використовувати для гри декілька (3—5) обручів. По сигналу, піднявши обруч вгору, капітан передає його сусідові, який протягує його через себе, піднімає і передає тому, що стоїть поряд. Поступово капітан віддає всі обручі на інший кінець шеренги. Виграє команда, що зробила це швидше.

Можна провести естафету. У 10—15 метрах перед кожною шеренгою лежать обручі, Завдання кожного гравця добігти до обруча, підняти його, протягнути через себе і повернутися назад, торкнувшись рукою наступного. Виграє команда, що виконала вправу швидше.
Схожі матеріали:
Меню
Архів матеріалів
Популярні матеріали