План конспект Тема. Узагальнення, систематизація вивченого про словосполучення і речення.
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 5-02-2013, 14:00
Тема. Узагальнення, систематизація вивченого про словосполучення і речення.
Мета: систематизувати та узагальнити теоретичний матеріал, виявити на буті знання на практиці; розвивати навички усного мовлення; вихову вати взаємоповагу, любов до батьків.
Тип: урок-залік.
Обладнання: запис на дошці правил гри, текст диктанту.
Хід уроку І. Робота над виявленням теоретичних знань і практичних навичок з даної теми
Гра "Інтелектуальне змагання".
Організаційний етап. Ознайомлення учнів з умовами гри. Дві команди гравців діляться на захисників і нападників, обирають капітана. Протягом 5 хв. нападники і капітани добирають по 4-6 завдань із вивченої теми: 2-3 теоре тичних і стільки ж практичних, захисники повторюють матеріал.
Хід гри. Нападник робить виклик суперникові, ставлячи питання конк ретному захисникові s протилежної команди.
Якщо захисник не може відповісти - відповідає капітан. Його роль за кожним питанням може виконувати інший учень, якщо попередній виявляє знання в достатній мірі. Якщо ж він не знаходить відповіді на поставлене питання, відповідає той, хто знає відповідь.
Правила гри.
1. Відповіді мають бути точними, вичерпними, з прикладами.
2. Питання не повинні повторюватися.
3. Виявлені знання враховуються при виставленні залікової оцінки.
П. Робота над виявленням орфографічно-пунктуаційних помилок.
Написання диктанту
Про батька
Тато ніколи не жалів себе. Любов до краси перемагала всі недуги. Завж ди по-дитячому захоплювався природою, кращими проявами людських по чуттів. Був людяним. Не втрачав цієї риси протягом усього життя, незважа ючи на суворість оточення. Хіба могло бути інакше? Ніколи! Його душа була такою невтомно-молодою, так жадібно щоразу пила красу довкола, що з ним було радісно і дітям, і молоді. Він пристрасно любив життя. А його любили всі ми. За добрі, але сумовиті очі, які, наперекір напрузі, вміли сміятися. Не шукайте! Немає на світі більше таких незбагненно-глибоких очей. Любили за добрі й міцні руки, що з любов'ю підтримували на перехрестях долі.
Переді мною батько в останні осінні дні. "Як боляче, що в нашому світі ще стільки дикунства, нелюдимості", - говорять його уста.
Він любив людей...
(За І. Коцюбинською)
III. Домашнє завдання
Повторити відомості про оповідання та складові компоненти сюжету. Скласти усну розповідь на тему "Як і чому я змінив свої погляди".
Схожі матеріали:
Меню
Архів матеріалів
Популярні матеріали