Шановні відвідувачі сайту!!!

На даному сайті розміщені план-конспекти уроків, короткий та повний обсяг творів із шкільної програми, біографії та портрети письменнників, матеріали для підготовки до ЗНО, багато теоретичного матеріалу з української мови і літератури, літературні ігри, матеріали для проведення гурткової роботи, календарне планування на всі предмети, презентації для уроків, дуже багато творів за шкільною програмою та багато іншого цікавого матеріалу. Маєте пропозиції та побажання пишіть адміністратору, всі вони будуть обов'язково враховані!!!

P.S. Вибачте за рекламу на сайті. Це необхідність для подальшого сталого розвитку даного ресурсу.

План виховної роботи класного керівника 5 клас
Додав: admin
Коментарів: 0
Додано: 18-09-2017, 22:40

План виховної роботи класного керівника 5 клас

В цілому діти чуйні та уважні один до одного. Більшість учнів за підсумками минулого навчального року засвоюють матеріал на високому та достатньому рівні. Відмінники навчання: Нивчик Іванна, 5 учнів мають достатній рівень знань. У класі немає учнів, із початковим рівнем. Серед улюблених предметів школярі називають математику, українську мову, фізкультуру.

Неофіційних лідерів у класі немає.

У спілкуванні з учителями учні проявляють стриманість, тактовність, порядність.

Виховання дітей у сім’ї та школі впливає на характер дітей. Щодо психологічних якостей то всі учні мають добру пам’ять, запам’ятовування та відтворення відбувається швидко.

Учні вимогливі до себе, готові прийти на допомогу одне одному, відповідально ставляться до навчання і до виконання громадських доручень. З повагою ставляться до вчителів, стараються прислухатись до думки класного керівника, адже зараз у них період адаптації.

Загалом діти доброзичливі, дружні, люблять проводити час разом: готуватись до свят, спілкуватись.Скачати або завантажити весь текст тутPlan-vihovnoyi-roboti-klasnogo-kervnika-5-klas.rar [83,02 Kb]

Інформація
Відвідувачі, Ви також можете залишити коментар до даного матеріалу
 Залишити коментар
Схожі матеріали:
Меню
Авторизація
Архів матеріалів
Популярні матеріали
Яндекс.Метрика

загрузка...